MENU CLOSE
  • Ražots Latvijā
  • Augstākās kvalitātes izejvielas
  • Labākas cenas tirgū
  • Garantēts ruļļu garums

Par mums

SIA “VISAPACK” ir ģimenes uzņēmums, kas strauji attīstās iepakošanas materiālu un pakalpojumu nozarē. Mēs esam pirmais Latvijas uzņēmums, kurš sāka nodarboties ar palešu plēves ražošanu.

Savā nozarē iepriekš izstieptā jeb Pre-Strech plēve ir jaunas tehnoloģijas produkts. Tas ir mūsdienīgs risinājums, kas ļauj iegādāties iepakojuma plēvi lētāk, tajā pašā laikā saglabājot pārliecību par tās kvalitāti un kravas stabilitāti uz paletes. 

2017. gadā mūsu uzņēmums iegādājās augsto tehnoloģiju iekārtu, kas spēj ražot tādu materiālu, kurš nodrošina mūsu klientiem iespēju iegūt izdevīgu un kvalitatīvu produktu – iepriekš izstieptu plēvi. Iepriekš izstieptās  plēves ražošanas tehnoloģija ir ļoti delikāts process.

Mēs ražojam iepriekš izstieptu plēvi

1. Mūsu uzņēmuma darbības joma ir apstrādes rūpniecība. Kas tā īsti ir? Tā ir rūpniecības nozare, kas nodarbojas ar izejvielu un no izejvielām iegūtu pusfabrikātu apstrādi vai pārstrādi. Kā piemēru varam minēt mašīnbūvi. Rūpnīcas, kas ražo automašīnas, pašas neražo ne metālu, ne plastmasu, bet pasūta pusfabrikātus (detaļas) un apvieno tos gala produktā – mašīnā!

2. Ko mēs darām?

Lai izgatavotu Pre-stretch plēvi, mēs izmantojam dārgu un unikālu izejvielu – plēvi, kuru ar mūsu iekārtas palīdzību spējam izstiept līdz 350%. Ražošanas process sākas ar to, ka plēve iziet caur vairākiem veltņiem un, nepārtraukti izstiepjoties, maina savu struktūru – kļūst plānāka un šaurāka. Rezultātā mēs iegūstam inovatīvu produktu –  6,5 līdz 10 mikronus biezu plēvi. Lai padarītu plēvi izturīgāku, iekārta automātiski noloka tās malas, līdz ar to tās kļūst divreiz stingrākas.

3. Lai iegūtu dažādu biezumu plēvi (6,5 mic, 7 mic, 8 mic, 10 mic), tiek izstrādāta unikāla tehniskā ražošanas recepte. Ar smalkiem iekārtas iestatījumiem mēs kontrolējam plēves izstiepumu un to, kā rullis izskatīsies, kad būs gatavs.

Pēc pieprasījuma mēs varam sagriezt ruļļus noteiktos platumos, kā arī satīt tādu plēves garumu, kāds nepieciešams klientam.

Mēs salīdzinām šo procesu ar pīrāga cepšanu – lai iegūtu gardu pīrāgu, ir nepieciešama laba recepte, ir jāiegādājas nepieciešamās izejvielas un jāievēro proporcijas un tehnoloģijas.

Mūsu rezultāts ir ideāls produkts – jaunās paaudzes stretch plēve, kuras uzdevums ir samazināt izdevumus par iepakojuma plēves iegādi, vienlaicīgi samazinot Jūsu produkta vai pakalpojuma pašizmaksu un sekmējot Jūsu uzņēmuma peļņas pieaugumu.

Mēs lepojamies ar to, kas esam 100% Latvijas uzņēmums, kas spēj ražot šādu plēvi.

Pre-Stretch ir iepakojuma plēves nākotne. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu jaunais produkts palīdzēs mūsu partneriem attīstīties.
  

Biezums, mik Platums, mm Garums, m
6.5 425 600/900/1550*
7 425 600/900/1550*
8 425 600/900/1550*
10 425 600/900/1550*


* Mēs varam saražot arī citu garumu pēc klienta pieprasījuma.

Ražots Latvijā, VISAPACK uzņēmumā

SIA “VISAPACK” ir ģimenes uzņēmums, kas strauji attīstās iepakošanas materiālu un pakalpojumu nozarē. Mēs esam pirmais Latvijas uzņēmums, kurš sāka nodarboties ar palešu plēves ražošanu.

Savā nozarē iepriekš izstieptā jeb Pre-Strech plēve ir jaunas tehnoloģijas produkts. Tas ir mūsdienīgs risinājums, kas ļauj iegādāties iepakojuma plēvi lētāk, tajā pašā laikā saglabājot pārliecību par tās kvalitāti un kravas stabilitāti uz paletes.

2017. gadā mūsu uzņēmums iegādājās augsto tehnoloģiju iekārtu, kas spēj ražot tādu materiālu, kurš nodrošina mūsu klientiem iespēju iegūt izdevīgu un kvalitatīvu produktu – iepriekš izstieptu plēvi. Iepriekš izstieptās plēves ražošanas tehnoloģija ir ļoti delikāts process.

Vairāk par VISAPACK